Maqina dhe mjete te ndryshme.

Shitet nga: Salih dhe Isuf Lulaj 07 Jan 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Maqin per perpunimin e drurit shleif(Maqile lemuese)
Kjo maqine i ka kater motorra dheanash e ka frezin per dekorim Maqina eshte ne gjendeje shume te mire dhe ka qmim shume te lire.Ke me dhe maqina te tjera te gjitha munde te provohen .nese bleni ma shume Maqina qmimi eshre edhe shume ma i lire.Ne shiteje jane pothuaj se te gjitha maqinat qe nevoiten per perpunimin e drurit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim