Maqina e cila Ben prejen e asfalltit

Shitet nga: Eduardo 11 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Pejë
Shitet maqina e cila Ben prejen e asfalltit me qmim te volitshem maqin eshte e perdorme dhe eshte ne gjendje te mire dhe eshte e gatshme per pune eshte e ardhur nga zvicrra por ne kosove hala nuk ka punu ju mirepresim vala 045953112 Ipko 049665281
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim