Maqina per qepje.

Shitet nga: Milot 08 Mar 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Jane ne gjendje te rregullt dhe te gjitha punojne. Jane 5 maqina...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim