Maqina per zdrukthari komolet puntorija

Shitet nga: Arsimi 07 Nën 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kombinjerka,Dikti,Frizeri,Shpojsa,Derbangi,Cafne,dhe maqina dores si feizer me thika shllajferica dores ,thikat komolet per frizer te madhe,kompresori,gershtuci, dhe shtrafcinka .te gjitha jan ne gjendje te rregullt dhe pak
Te
Perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim