Maqina te Drunit

Shitet nga: N.D 07 Dhj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes maqina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh.

- frez me transporter
- nivelizuese
- shpojse te bagllamave
- zamparuese ,,, e shum tjera
te gjitha maqinat jan prodhim gjerman

Qmimi sipas marveshjes
- e shum mkina te tjera
-

Sebashku me to shes edhe ventilimin komplet pa motorr.

Te gjitha maqinat punojne dhe jan ne gjendje shum te mire. Per me shum informata shikoni fotografite ose me kontaktoni me se miri mes telefonit.

Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim