Marsey freguson

Shitet nga: Sahit 15 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Pejë
Shes masey freguson 135 ne gjendje te shum te mir i kompletuar me te gjitha goma te reja sinjalizim si dhe dokumenta , vitin e kaluar ka ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim