Matrapik HILTI 1100 W

Shitet nga: MATRAPIK 1100 W 01 Tet 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Matrapik ( hiliti ) SDS + si ne foto , Fuqia 1100 W , i pa perdorur , qmimi shum i volitshem , Then dhe Shpon , i ardhur nga Holanda .

Qmimi : 79 euro

GJENDEMI NE PEJE ,...

Mob . 049 - 327 310
Mob . 044 - 327 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim