Mjete per ndrrime te gomave dhe per balancim

Shitet nga: seli 02 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Pejë
shiten mjetet per Vullkanizer per ndrrim te gomave dhe per balancim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim