Mjete pune metali

Shitet nga: Regjep 05 Dhj 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Pejë
Frez dhe shpojse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim