Motor dizell

Shitet nga: *** 30 Gsh 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes motorr dizell kujt i novoitet
Per naj gje
Per me sjell
Punon shum mir. Dhe dhez shum mir per me shum na kontaktoni ne numra
044-447-923
049-460-814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim