Motor per dyr te oborreve

Shitet nga: Bimi 07 Tet 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Motorr per dyr te oborreve me hapje automatike prodhim gjerman me 2senzor 2 dikitrona 4 metra shin si dhe paisjet tjera ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim