Motorr ujit shllajfrica burmashin

Shitet nga: Zekë 19 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
1 motorr uji tomos 1 shllajferic e madhe ajnhell 5 shllajferica te vogla firmat skil dhe de walt burmashin basic te gjitha ne gjendje te rregullt pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim