Mulli Komplet dhe Peshore

Shitet nga: Ramë Mehaj 16 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Mulli per bluarje te misrit në gjëndje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim