Nxemje me naft edhe voj

Shitet nga: bardh 12 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Pejë
nxemje me naft edhe voj per tharjen e mallterit dhe ka 6 dalje qe te punohen ne 6 dhoma esh shum ne gjendje te mir e pa perdore nkosov e sapo ardhur nga ch. ju mirpresim blers serioz kontakto ne kete nr.049125500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim