Porche cayenne. 04

Shitet nga: porche 06 Shk 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet porche cayenne pa dogan e ardhur prej zvicrre shum e rujtme 115 mi kilometra te kaluara
dhe mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim