Presa e paketave te ndryshme

Shitet nga: x 06 Qer 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet presa per paketa te ndryshme me 9 thika(shabllona, per paketa te pizzave28,30,32,33 ,50 si dhe per paketimin e kafes 10kg)
gjithashtu ajo ka edhe shtypsen e ngjyres me logo me 3 ngjyra (kalter ,kuq,zi) dhe 2 kanta ngjites
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim