SHPORETA ANTIK

Shitet nga: zika 27 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
STUFA ANTIK JAN 100 VITE TE VJETRA MUNDEN TE PERDOREN .POR BAJN EDHE PER DEKORIME TE DYQANAVE DHE PER SHTEPIJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim