Sharr Per Prerje te ivericave

Shitet nga: trimi 27 Qer 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pejë
shes sharren per prerje te iverices eshte me 2 teha sharr dhe parasharr mund te prej deri ne 4 metra nesht ne gjendje te mir pune. tel 049-158172 044-911081 049-557122 .
Bej ndrrim me golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim