Sharr per premjen e metalit dhe aluminit

Shitet nga: Agim 21 Mar 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Pejë
sharra osht ne gjndje shum te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim