Sharra Per Prerjen E Mermerit Dhe Granitit

Shitet nga: Lul 23 Gsh 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Pejë
Shes Sharren Per Prerjen e Granitit Dhe Mermerit, Esht Ne Gjendje Te Mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim