Shes Komoden Antike

Shitet nga: Doni 12 Sht 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Shes komoden e punuar nga druri e lyer e pa demtuar dhe shume antike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim