Shes-Nderroj Makinat per perpunimin e plastikes

Shitet nga: privat Sot 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Ekstruderin (fi 90) i cili eshte shume pak i perdorur.Posedon veglat per prodhimin e gypave te ujesjellesit prej 1/2 e gjere te 2 colit,pastaj ka veglat per prodhim te gypave te kanalizimit prej (fi 50,fi 75,fi110).

Shesim poashtu nje makine injektuese (ainshpric)"ARBURG 300 Allraunder" prodhim gjerman e cila ka dy kerrmilla(cilindra),nga 90 gram dhe 120 gram ne gjendje shum te mire.
Posedojme poashtu edhe 8 vegla te makines me program komplet per prodhimin e granishtes se rrumbullaket per perde.

Pronari obligohet qe ta pergatis bleresin lidhur me punen e makinave aty nenkuptohet montimi dhe programimi i veglave deri te produktet finale.Per me shum hollesi na kontaktoni ne numrim e telefonit: 044130525.Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim