Shes aggregatin Mag i ushtrish swiss army

Shitet nga: Zevdi 09 Mar 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Shitet agregati i ushtris zvicrrane mag me benzin 1200w 12-24 volt shitet per ni qmim shum te lir qmimi fiks 120 euro mund te kontaktoni dhe ne viber ne numrin e cekur me lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim