Shes grillin

Shitet nga: Met 17 Mar 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Shes grillin e ardhur nga zvicra. Eshte pak i perdorur, ne gjendje shume te mire. Eshte me gur dhe plin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim