Shitet Kombanjerka

Shitet nga: GK 19 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes Kombanjerken e cila eshte ne gjendje shume te mire.Kombanjerka posedon te gjitha operacionet siq jáne Sharra Zdrukthi dhe te gjitha operacionet tjera qe posedon nje Kombinjerk.
Kombinjerka eshte ne gjendje te rregullt ku ipet me garancion se eshte e gatshme per pune me.
Respekt GK mund te kontaktoni ne nr 044267447 viber +37744267447
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim