TIG AC-DC

Shitet nga: Avni 10 Jan 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Aparat saldimi TIG AC-DC
ne gjendje shume te mire pune
prodhim Italian 200 A
e ka regullimin mekanik te amperazhes .
Punon me Alumin ,Inox dhe te gjitha llojet e metaleve
te sapo ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim