Toqill per mprehje me uj dhe pa uj

Shitet nga: Toqill 02 Maj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   48 EUR

Komuna: Pejë
Toqill per mprehje me uj dhe pa uj , qmimi i volitshem , 59 euro .Mob. 049 - 327 310
Mob. 044 - 327 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim