Traktori me vegla

Shitet nga: imt 539 04 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shes traktori 539 ferguson me keto mjete
prekolic ( rimorkio)
pllugj te beogradit
kos e dubravs
grabuj luledielli
pomp e ujit e deqanit
si dhe presa per lidhjen e dongjive e firmes skorbsti 133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim