Tuqilla

Shitet nga: rifat 14 Tet 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
shitet frejzi(tuqilla) industriale e sapo importuar nga zvicrra
Tuqilla posedon motorr 3ps
e prodhimit aug joo fraune felld me gure prej fije 400
eshte 380 volt 5.2 ampera
pesha e saj eshte 400kg
eshte ne gjendje shum shum te mir rotorin dhe statorin te reja
qmimi i pa diskutushem 350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim