U SHIT Cnc maqin profesionale per fotografi n gr..

Shitet nga: cnc maqina profesionale 30 Qer 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Pejë
cnc maqin profesionale per punim te fotografive dhe textit ne gur granit vorre plastik gjam gjoma dru etj. me kompjuter dhe paisje komplet e re. me garancion 1 vjeqar dhe servis ne kosov.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim