Ultrazani me 2 sonda convekse dhe lineare

Shitet nga: naimi 30 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pejë
Shitet ultrazani me dy sonda 3.5 dhe 7.5 mhz me te gjitha mjete percjellse, printer sony.printer HP, tavolin pune aparatura eshte ne gjendje shume te mire (si e re).arsya e shitjes eshte se kame blere aparaturs te re kollor doopler
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim