Ultrazani me dy sonda ne gjendje perfekte

Shitet nga: naimi 04 Shk 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pejë
Ultrazani eshte ne gjendje shume te mire si I ri I ka dy sonda 3.5mhz dhe 7.5 mhz te dyjat punojne shume mire kane kontrast shume te paster.ultrazani eshte shume pak I perdorurur dhe duket si I RI.me kete ultraze mund te shiqohen keto organe:te gjitha organet abdominale, gjandra tiroide, testiset, kukat e femieve, gjjnjet etjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim