pjekes i kafes.

Shitet nga: nezhmedin 15 Gsh 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Pejë
shes pjekesin e kafes ne gjendje te mir.plus dy mullina per bluarje te llojit borovo mlin skopje.plus presa per paketim plus vaga per matje plus te gjitha mjetet tjera percjellse per pjekje dhe bluarje te kafes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim