urgjent shiten makinat per zdrukthtari

Shitet nga: makina 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
punojn dhe jane ne gjendje shume te mire makinat jane ne vushtrri 044 437 537 049 305 406
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim