" LAJQI MERMER me selin e vetme ne QYSHK me kual..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ntsh"LAJQI MERMER" 19 Maj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë


PUNOJM: me Granitet e klasit te par nga Italija, Indija, Brazili, Afrika dhe Kina-----
te gjitha artikujt si: Varreza, Shkall, Fasada, Kamina, Pushimore dritarev si dhe gjesende tjera me nje kualitet te lart dhe provoj te gjat.


Punojm edhe me kopenzim me vetura me te reja se 2005 dhe banesa ne ter kosoven

per me shum kliko ktu: http://www.facebook/Ntsh.LajqiMermer

contakt: 044226092
049226092


Viber
+37744226092
Skupe: astritlajqi@hotmail.com
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA
PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira merkos banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony mermer , granit Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes
PER KETO MAKINA
KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CH..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim