FERTIGPARKET PARKET CLIK 3 SHTRESOR INDUSTRIAL .

Shitet nga: N.SH.T"Parket&Design" 03 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
N.SH.T"PARKET & DESIGN" Mob,044223860 Nese telefononi nuk keni gabu, tek ne gjeni zgjidhjen e duhur ju mirpresim.

" IMPORT-EXPORT,ME SHUMICE DHE PAKICE "

-MODELET DHE NGJYRAT ME TE REJA NE TRENDIN EVROJAN-
Qe shtepia juaj te jet me e bukur me e paster dhe me komode vendosni Parket Druri 100%
Parket & Design kryen keto sherbime..
Shitjen dhe montimin e ketyre materialeve..
1.Parket,Druri masiv shume lloje,
2.Parket, te perber tre shtresor nga Europa ngjyra te ndryeshme,
3.Panella, dekoruese per Mure dhe Tavane,
4.Laminat,llajsne me gjersi dhe lloje te ndryeshme,etj.
me experience shume vjeqare,ne Gjermani,

-Te gjitha materialet qe i disponojmi jan Ekologjike dhe te shendetshme ju mirepresim.
-Parket & Design me nje pervoj shume vjeqare ne Gjermani, ju ofron Parket te ndryeshem psh.

- Parket tre shtresor per Objekte banimi,
- Parket per Restarante dhe Hoteleri.
-Parket per Palestra sportive,
- Parket per Nxemje ne dysheme,
- Parket per Dhoma femive,
- Parket Klasik,
- Laminat,
- Llajsne me dimenzione dhe ngyra te ndryeshme,
- Panella Gjermane dekoruse per Mure dhe Tavane etj.

PARKET & DESIGN ju ofron me shume se 120 lloje te Parketit dhe diku 60 ngjyra, ju mund te porositni ngjyrat e preferuara te Parketit,
Perberja e Parketit..
Parketi eshte me 7 shtresa Llak Antibakterie,Antialergjik eshte 100%nga Druri Natural dhe Ekologjik, Higjenik, i Ngrohet, dhe i Shendetshem, Rezistent ndaj lageshtise, Rezistent ndaj ndrydhjeve dhe gerrvishjeve te rendomta,
Parketi eshte i qertifikuar nga instituti i njohur per dru EUROFINS ne Hamburg te Gjermanise, (DIN / ISO 14040), REAL WOOD,FEP,NWFA.
Ne kemi keto lloje te parketit..
-Parket Wenge
-Parket Arre
-Parket Merbau
-Parket Tali
-Parket Jatoba
-Parket Badi
-Parket Qershie
-Parket Bung i Tymosur
-Parket Bung Natyral
-Parket Bungu te ndryshem
-Parket Frasheri ngjyre Kafe
-Parket sapela
-Parket espresso
Te ghitha llojet e parketit jan bar klik system Ju mund te beni porosi sipas deshires
-Izolime te ndryeshme duke filluar me trashsi 2mm,3mm,4mm,5,5mm-10mm keto izolime sherbejn per Parket dhe Laminat si dhe per nxemje ne dysheme etj.

Per me shume info.. na kontaktoni ne---Tel:044223860 dhe 045666301
E-mail:parket_design@hotmail.com
www.parketdesign-ks.com
-----------------------------------------------------..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim