gilindera aluminit dhe hekur kompenzim me vetur

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Geni 21 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Gilindera alumin dhe heker Ndrrim me Kerre Bon nr tel 049.441.310 dhe 045.428.579 punojm edhe
kfasada struktuale me xhoma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim