Bëjm Ndertimin e Villav Multifunkcionale me Stan..

Shitet nga: Elite-Wood Company 26 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ndërtojmë Villa Multifunksionale Nga Druri Më i Mirë i Bredhit Suedez

‏Ne nderjmotë te gjitha perpos rrymes dhe dhe ujsjellsit te gjithe .

Ndertojm Shtepi/Villa/Kabina Plazhi/Restorane/Veranda prej druri me standarte europjane.
Garantojm shpejtesi dhe cillesi sepse shtepia ndertohet vetem nje her....

Bëjm Ndertimin e Villav Multifunkcionale me Standarte Europiane
Pas nje kohe te gjat ne tregun shqiptar tani edhe ne tregun europjan
Te gjitha konsulltat jan fals
Tel +355698707180
+41766117007
+37744627777
+38649335233

Ne Facebook mund te na gjeni :Elite Wood Shtepi Druri
https://www.facebook.com/objekte.druri.5

044627777
049335233

+355672326763

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim