Bagllam ELEFANT per dyer PVC me shumice

Shitet nga: Lenti lenti 14 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Pejë
Shiten bagllam ELEFANT per dyer PVC me shumice.Jan origjinale dhe mbajn pesh deri ne 160 kilogram.Shiten me shumice.Transporti gratis mbi 100 cope. Qmimi per cope eshte 5.5 euro. Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim