Besi-Kom prodhime nga druri dhe PVC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 15 Dhj 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
punojme dyer nga druri si dhe dyer,dritare e roleta nga PVC te gjitha materjalet prodhimet tona mund ti shikoni edhe ne Besi-Kom facebok si dhe www.besi-kom.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim