Besi-Kom

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 28 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Punojm dyer dhe dritare nga druri dhe plastika sipas porosis.
Me përvoj mbi 20 vjeqare ju garantojm qëndrushmeri dhe kualitet në produktet tona.
Materialet jan prodhim gjerman(aluplast,salamander,gealan)dhe austriak(roloplast)si dhe dyer nga druri.
Produktet tona kanë garancion 20 vjet e më shumë,varet nga produkti që porosit.Në faqen tonë mund ti shikoni disa nga punimet tona,Mund te bëni pyetje për qfarëdo në E-mail bessinikqi@gmail.com dhe tel: 049/044-251480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim