Besi-Kom

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 16 Dhj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
punojme dyer,dritare,roleta nga PVC si dhe dyer nga druri te gjitha llojet sipas porosis .prodhimet tona mund ti shikoni edhe ne Besi-Kom facebok si dhe ne www.besi-kom.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim