DYER TE BLINDUARA ITALIANE DHE TURKE

Shitet nga: NTSH ,TE BEKA. 14 Shk 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Per Sigurin dhe zbukurimin e Baneses apo Shtepis tuaj nuk keni nevoj te brengoseni… Sepse ate ua ofrojm ne… Firma ‘ ’N.T.SH. TE BEKA’’ ne Peje *IMPORT - EXPORT .ME SHUMIC DHE ME PAKIC. Beim shitjen dhe montimin e dyerve te Blinduara nga prodhuesit TURKE dhe ITALIANE, te kualitetit me te lart te certifikuar, me modelet me te reja 2015. Gjithashtu bejm shitjen e Dyerve te dhomave nga prodhuesi Italian. Posedojm edhe pjes rezerv per dyer si: Doreza, Cilindra etj… Tek ne gjithashtu mund te gjeni Parket e Laminat Gjerman. Mund te na gjeni te pompa e gasit BUTANI. Afer stacionit te Autobusave ne Peje Nr. Kontaktues +37744223791 dhe +38649223791 https:/ Bejm edhe ndrrimin e mediapanve( PANELAVE )te dyreve te Blinduara . . . Bejm edhe hapjen e tyre ne rast bllokimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim