Dere te hymjes

Shitet nga: Besi 24 Mar 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes dy dyer te hymjes te krahut te djatht, me dimensione 130x205cm me dy kapak, dhe 110x205cm me nje kapak. Dyert jan Sllovene te firmes Lip Bled, me xham termopan dhe doreza te reja, jan pak te perdoruara mirepo ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim