Dritare

Shitet nga: Fitim 15 Qer 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Dritare te ardhura nga Austria,


dimenzionet>
165cm-deri 180cm gjtësia..
me
105cm dhe 110 cm gjerësia..

dhe nje dimenzion dy kapakëshe
dimenzionet.
198cm e gjerë me
165 gjatë..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim