Dyer dhe Dritare Nga Plastika Roleta

Shitet nga: Bini-Al 02 Sht 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Punojm Dyer dhe Dritare nga plastika me profil gjerman Gilindera Roleta konstruksione alumini etj.

Me qmime shum te lira
tel/viber +38649399401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim