Dyer dhe Dritare

Shitet nga: xxx 14 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten Dere-Dritare me dimension 1m-1,80 meter ,profili 7 Cm me dy xhama , 2 -copa ,ne gjendje shume te mire. Me Marveshje

Shiten Dritare 3 Copa ,me dimensione 1m - 1,40 ,profili 5.5 cm ,Xhama Termopan ,hapje Vertikale dhe Horizontale. Me Marveshje

Dyert - Dritaret e para me dimensione 1m -1 80 jane te reja, ndersa Dritaret 1 m-1 40 cm gjysem te perdorura por ne gjendje shumm shumm te mire.

Te interesuarit vlen ti shiqojn ne vend Dyert Dritaret ,pasi qe jane ne gjendje shum te mire

Contact 044 495 500 Peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim