Dyer dhe dritare te drurit

Shitet nga: Istref Mulaj 30 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes dyer dhe dritare te drurit
Dimensionet e dyerve 80 x 200 cm
Dimensionet e dritareve 80 x 140 cm dhe 80 x 120
Jan ne gjendje te rregullt dhe posedojn dy xhama
Qmimi sipas marrvjeshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim