Dyer të Zinkuara dhe Plastifikuara

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AB-Coating SH.P.K 24 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
AB-Coating SH.P.K bën prodhimin e dyerve prej metali të zinkuara dhe plastifikuara me modele të ndryshme sipas standarteve Europiane.

Në bejmë prodhimin e dyerve sipas kërkesave të klientëve dhe japim garancion kundër korrozionit (ndryshkut).Për më shumë vizitoni webfaqen tonë www.abcoating-ks.com ose Tel:044291570 ose 049251248E-mail:abcoating2011@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim