Dyer te brendshme per dhoma dhe banjo

Shitet nga: shaban 19 Shk 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
shes dyer te brendshme per dhoma dhe banjo te reja te paketuara dhe dyert jan komplet.
dyert jan ne dimensione te ndryshme varet prej kerkeses tuaj.
dyert jan te nje kualiteti te lart dhe jan ne ngjyr te bardh dhe kan nje disajn mjaft atraktiv.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim